" Pelikán ve stojce "


Mgr. MUDr. Vratislav Kalenda, MSc. in SHRM

Občas při psaní příspěvků nebo recenze musím trochu zabrat a dát tomu energii. Při psaní tohoto příspěvku je to přesně naopak. Mám z toho radost a cítím se tak trochu privilegovaně.

Před několka málo dny jsem se zůčastnil interpretačního školení diagnostických testů Thalento ve společnosti ImageLab. Dva dny intenzivní pozornosti, testů a akademické diskuze. A výsledek ? Radost, poznání a respekt… :)) Nestává se mi to často. Ve své praxi se potkávám ze spoustou názorů na věc. Tedy přesněji řečeno na “člověka” jako klíčový zdroj rozvoje v podnikání. Část “odborníků” z toho dělá jadernou fyziku a druhá směřuje do “astrálního cestování” časoprostorem. A kde je realita? V ImageLab! Je pravdou, že práce s lidmi je vědou i uměním. Najít své talenty, uvědomit si své tendence a ujasnit si hodnoty, za kterých je člověk ochoten dosahovat výsledků je práce někdy i na celý život. Co by dvaapadesatiletý muž z minulého století o to více oceňuji přístup Vrátislava Kalendy jako lektora a hýbatele událostí na tomto workshopu. Nejde o jeho doktoráty ze všeobecného lékařství, psychologie, psychiatrie a dalších kosmických věd. Je to o jeho integritě a systému, který z cele firmy ImageLab vyzařuje.

Jedu dnes vlakem do Brna za svým klientem. Probírám se složkou z workshopu a při pohledu na Toranceho figurální test tvořivého myšlení cítím hrdost. Můj vypracovaný obrázek s nadpisem “Motivovaný slon s jezdcem v půlnoční džungli” nebo “ Pelikán ve stojce” na mně působí jako vrchol moderního umění. A to kreslím jen v sebeobraně.

Tak tedy Vratislave, patří se vám se srdce poděkovat za to že existujete, co tvoříte a reprezentujete.

Karel Pavlatovský

DNA CONSULTING GLOBAL CZECH s.r.o v projektu “ Geny pro život”


www,karelpavlatovsky.com