Občas při psaní příspěvků nebo recenze musím trochu zabrat a dát tomu energii. Při psaní tohoto příspěvku je to přesně naopak. Mám z toho radost a cítím se tak trochu privilegovaně. 

 

Před několka málo dny jsem se zůčastnil interpretačního školení diagnostických testů Thalento ve společnosti ImageLab. Dva dny intenzivní pozornosti, testů a akademické diskuze. A výsledek ? Radost, poznání a respekt… :)) Nestává se mi to často. Ve své praxi se potkávám ze spoustou názorů na věc. Tedy přesněji řečeno na “člověka” jako klíčový zdroj rozvoje v podnikání. Část “odborníků” z toho dělá jadernou fyziku a druhá směřuje do “astrálního cestování” časoprostorem.  A kde je realita? V ImageLab!  Je pravdou, že práce s lidmi je vědou i uměním. Najít své talenty, uvědomit si své tendence a ujasnit si hodnoty, za kterých je člověk ochoten dosahovat výsledků je práce někdy i na celý život. Co by dvaapadesatiletý muž z minulého století o to více oceňuji přístup Vrátislava Kalendy jako lektora a hýbatele událostí na tomto workshopu. Nejde o jeho doktoráty ze všeobecného lékařství, psychologie, psychiatrie a dalších kosmických věd. Je to o jeho integritě a systému, který z cele firmy ImageLab vyzařuje. 

 

Jedu dnes vlakem do Brna za svým klientem. Probírám se složkou z workshopu a při pohledu na Toranceho figurální test tvořivého myšlení cítím hrdost. Můj vypracovaný obrázek s nadpisem “Motivovaný slon s jezdcem v půlnoční džungli” nebo “ Pelikán ve stojce” na mně působí jako vrchol moderního umění. A to kreslím jen v sebeobraně. 

Tak tedy Vratislave, patří se vám se srdce poděkovat za to že existujete, co tvoříte a reprezentujete.                      

 

                                                                                                                                     Karel Pavlatovský

                                                                                                    DNA CONSULTING GLOBAL CZECH s.r.o                                                                                        v projektu “ Geny pro život”

                                                                               

 

Please reload

Nedávné příspěvky

August 17, 2017

Please reload

Archive
Please reload

Search By Tags
Please reload

Follow Us
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square