Triant - Luxusní nábytek


Ing. Ondřej Horák - Triant a.s.

Je skvělé vidět je v akci. Dvě generace ... otec a syn v jedné společnosti. Porozumění, vzájemný respekt a tradice. Česká společnost, vyrábějící luxusní nábytek více jak 25 let ... a chtějí stále růst. Je pro mně privilegium mít možnost je poznat a přispět do dalšího růstu. Ondřeji zdravím Vás do Průhonic a děkuji za příjemnou recenzi spolupráce. Máte "Geny pro život" ... Karel :)))

" Ke spolupráci s Karlem jsem se dostal po doporučení mou tetou, která s ním v té době úspěšně spolupracovala. Ze začátku jsem byl ke spolupráci trochu skeptický. Sám se snažíme pravidelně vzdělávat a pracovat na osobním rozvoji. Měl jsem trochu obavy, jestli bude Karel schopný přinést něco nového.

Již po několika málo schůzkách se ukázalo, že osobnímu přístupu a vzdělávání šitému na míru se obecné literatura jen těžko vyrovná. Karel odhadl mojí povahu a dostal ze mě informace, o kterých jsem ani dříve nepřemýšlel. To nám pomohlo definovat osobní i firemní hodnoty.

Spolupráce mě naučila efektivně plánovat čas, pracovat na projektech, které mě baví a které mají zároveň největší přínos pro firmu. Naučil jsem se také efektivně komunikovat s klienty, zde vidím opravdu velký posun.

Spolupráci s Karlem velmi doporučuji především obchodníkům. Těm pomůže navázat kvalitní vztahy s klienty, kteří uzavřou lepší zakázky."

Ing. Ondřej Horák - Jednatel společnosti

Nedávné příspěvky