Když se zaměříme na plánování, tak ... :)))

 

Taky se vám to stává ...? Taky si občas zaměníte dojmy s pojmy? To, co mám na mysli se týká strategie v plánování ... :))) 

 

Plánujte cíle a výsledky nebo jen aktivity a potom čekáte, jak to dopadne? 

 

V praxi se s touto situací potkávám dnes a denně. Podnikatel se snaží od rána do večera, vymýšlí triky, strategie a postupy aby na konci zjistil, že se "to"nepovedlo. A jsme tam ... ! :)))

V podstatě si člověk v tímto přístupem kope vlastní hrob. A když už tedy chce člověk z té díry ven, tak prvním, chytrým krokem je přestat kopat, nemyslíte? 

Strategické plánování v jednotlivých životních rolích ... Tři dynamiky existence... Vnitřní soulad a stabilita. To všechno dokáže správně nastavený systém plánování. Pozor, není to o plánování času, je to o plánování energie! Fyzické, mentální, duševní a někdy i duchovní. Je to zcela a úplně o vaší konkrétní realitě ... Zní to komplikovaně? Je to nadnesené? Myslím, že ne.

V mém životě Je to to největší dobrodružství, které mohu realizovat. Jedna z nejhezčích chvilek v celém dni je, když jdu na kávu se svým diářem ... Je to okamžik, kdy mohu být Architektem vlastního života :)))

 

Mějte úspěšný den

 

Karel :)))

 

 

 

 

 

 

 

Please reload

Nedávné příspěvky

August 17, 2017

Please reload

Archive
Please reload

Search By Tags
Please reload

Follow Us
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square