Romanova cesta kolem světa ... :))


Je to skvělé, když je Vám 23 let a ... plníte si svoje sny. Roman se právě vrátil ze své, skoro půlroční, cesty za poznáním. Indonesie, Bali, Kuala Lumpur, Singapur ... Spojené státy, Los Angeles, New York, Arizona. No prostě parádní jízda plná zážitků, zajímavých lidí a situací ve kterých se prokáže co jste zač.

Před dvěma lety jsme si povídali v mé kanceláři o podnikání a životě co sebou nese. Zajímavý, tichý kluk s intenzivní touhou uspět ve svém životě. A dnes ...? Něco změnilo ! Roman je ještě zajímavější, stále stejně tichý s ještě intenzivnější touhou uspět ... jen má takový zvláštní výraz v obličeji. Je v tom cítit okamžik západu slunce nad oceánem, setkání s duchovním vůdcem na Bali, týdenní ritual Vipassana ale taky prožitek z Grand canyon, bruslení v Los Angels nebo setkání s přáteli na Times Square v New Yorku. Je nabitý zážitky a když mluví dívá se jakoby dovnitř. Sám sebe studuje co mu to " vlastně dělá".

A proč vlastně o tom píšu?

Poznal jsem ho jako studenta. Nikdo mu nic nedal, má báječnou maminku a všechno si buduje sám. Je mu 23 let ... žijeme ve skvělé době :)))

Romane skvělá práce, těším se na videa a knížku

...více informací o Romanově cestě je na https://www.facebook.com/roman.stanek.5?fref=ts