top of page

GEN ...

 Excelentního obchodníka

Excelentní obchodník

Stát se obchodníkem, v tom nejlepším slova smyslu, znamená stát se velmi kvalitním člověkem. V praxi to znamená skvěle budované mezilidské vztahy a budování sféry vlivu. 

"Obchodník je člověk, který zjišťuje, upřesňuje nebo dokonce vytváří potřeby a touhy ostatních lidí, které následně uspokojí za peníze."

To znamená, že ... když nejsem "ČLOVĚK" ... "NEZJISTÍM" ... "NEUPŘESNÍM" nebo NEVYTVOŘÍM potřeby a touhy ostatních lidí, jsem následně bez peněz... :)))

Termín

12.ledna 2017

EveryDay, Praha

Proč... zapracovat na  obchodních dovednostech?

"Protože pouze obchod a následný prodej "generuje" peníze. Vše ostatní "stojí" peníze." ... Tato věta mě poprvé zasáhla v roce 1999. Od té doby mne provází celou mou obchodní kariérou. Obchodník musí vědět spoustu věcí o spoustě věcech. Je to odbornost stejně jako letecký mechanik nebo neurochirurg. A víte, co je skvělé? ... Dá se to naučit. :)))

Co se konkrétně dozvíte a naučíte?

 Jak otevřít obchod? Jak zaujmout a prodat svou hodnotu? Jak "prodat" a necítit se u toho hloupě ... jak začít reálně budovat svou obchodní karieru. Jak ... systémově budovat svou obchodní budoucnost.

Obsah workshopu?

 1. Psychologie prodeje - Jak si vypracovat vhodný SEBOBRAZ a SEBEDŮVĚRU , které Vám dají schopnosti poradit si v každé prodejní situaci

 2. Rozvoj osobních schopností - jak vybudovat neotřesitelnou sebedůvěru, optimismus a duševní postoj, který Vám umožní  uplatnit strategickou zbraň - Vaší osobnost!

 3. Osobní strategické plánování - nástroj na dosahování týdenních, měsíčních výsledků lkterý Vás posune mezi vrcholové obchodníky.

 4. Jádro prodeje - Dozvíte se jak vztahy a atmosféra důvěry mezi Vámi a vašimi zákazníky jsou důležité a rozhodující pro každý obchod.

 5. Jak motivovat lidi ke koupi - jak určit klíčové podněty které zapřičiňují, že klient koupí. Dozvíte se něco o motivaci a roli nespokojenosti při rozhodování o koupi.

 6. Jak hledat potenciální zákazníky - Zjistíte jak hledat kvalifikované zákazníky na současném trhu. Zákazníci, kteří mají právo i peníze na to, aby Vaš produkt nebo službu koupili.

 7. Jak dělat účinné prezentace - Jak určit nejnaléhavější zákazníkovu potřebu, kterou právě Vás produkt uspokojí. Zákazník neovládne svou touhu koupit.

 8. Koncovka prodeje - Jak získat zákazníka, aby koupil právě u Vás, Jak rozlišit a zvládnout různé typy dotazů. Jak řešit námitky proti ceně.

A co si odnesete ?

 • Osobnostní audit

 • Jasně definované vnitřní zdroje

 • Pevný postoj a chuť se pustit do akce

 • Obchodní strategii, šitou přímo na vlastní talent

 • Nové dovednosti a podněty

 • Restart svých aktivit 
  ... klíčovou podporu do dalšího období

Vaše Reference?:)))

Vaše Reference?:)))

Váš názor...:)))

Váš názor...:)))

Vaše recenze?

Vaše recenze?

KDE ?: 

EveryDay 

Voctářová 5, Praha - Libeň 

http://www.everyday.zone/

KDY ?:

Informujte se o nových termínech ... :)))

PRO KOHO A JAKÝM ZPŮSOBEM ?:

Workshop je určen pro 16 - 20 podnikatelů, obchodníků, asistentek,manažerů, freelancerů nebo osobností, kteří chtějí více než ti ostatní

Jednodenní workshop s praktickými technikami a přímou interakcí účastníků

Navazující třítýdenní servis formou mailové podpory a 4,5 hodin individuálních konzultací

CO SEBOU ?:

Pohodlný neformální oděv, chuť naučit se nové věci, skvělou náladu … :)))

STAVBA CENY ?:

Materiály, seminář, lektor, následný třítýdenní podpůrný servis, káva, voda, občerstvení 4 700,- Kč / 1 osoba. Pro partnerský pár je cena pro druhého účastníka 2 000,- Kč.

A JAK SE TEDY PŘIHLÁSIT

… a netrpět doma samotou ?:

 

Mailem na jsem@karelpavlatovsky.com… 

předmět “ Excelentní obchodník”

a převodem kurzovného 

na účet: FIO 2100927742/ 2010, do poznámky jméno a příjmení

Anebo tlačítkem ...

   Tak a je to … :))) Těšíme se na báječnou akci se skvělými lidmi a klíčovým tématem do podnikatelsko - ekonomické nirvány :)))

bottom of page